Imiona dla kotów

Kiedy w mieszkaniu pojawia się nowy członek rodziny – mając na myśli kota – nie pozostaje nic innego jak tylko w krótkim czasie wymyślić dla niego ładne imię. Poprzez określenie ładne, nie wszyscy rozumieją to samo. Ale na szczęście lista propozycji dla kotów jest długa.

Odpowiednie imię dla kota nie jest łatwo dobrać, ponieważ wpływ na to może mieć wiele czynników. Rozglądając się za tym odpowiednim, warto przede wszystkim zwrócić uwagę na rasę, wygląd i charakter.

Takie imiona jak Mruczek, Filemon czy Łatek to w dzisiejszym świecie zdecydowana przeszłość. Obecnie stawia się na większą oryginalność. Właściciele kotów rozglądają się za imionami, których nie będą się wstydzić i to jest dobry trop. Niektórzy decydują się na imię Krejzol, szczególnie gdy mają nieco zwariowanego kota.

Kocie imię powinno być krótkie i ładne, kompletnie pozbawione wulgaryzmów. Nie powinno się dawać kotom imion ludzkich, bo to kompletnie bez sensu. Kilka z najnowocześniejszych i sugerowanych przez internautów to chociażby: Chester, Dolar, Gonzo, Oggy, Tito oraz wiele innych.

Odpowiednio dobrane imię dla kota uczyni go na pewno szczęśliwym. Dlatego naprawdę warto się postarać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *